• Bezprzewodowa centralka Homematic IP Access Point kat.A

Klasa produktu [A] - towar powystawowy, nie używany w warunkach domowych, zapakowany w oryginalny karton.
156.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 576141180

Zostaw telefon

Jednostka sterująca CCU3 jest centralnym elementem do lokalnego sterowania systemem inteligentnego domu Homematic IP. Reprezentuje następną generację sprawdzonych centralnych jednostek sterujących Homematic CCU1 i CCU2. Obsługa za pośrednictwem centralnej jednostki sterującej CCU3 może być używana alternatywnie do punktu dostępowego Homematic IP. Podczas gdy Punkt Dostępowy ustanawia połączenie z bezpłatną chmurą Homematic IP i umożliwia obsługę systemu inteligentnego domu za pośrednictwem aplikacji na smartfony, Centralna Jednostka Sterująca CCU3 działa lokalnie za pośrednictwem interfejsu internetowego opartego na przeglądarce (WebUI). Dzięki lokalnej konfiguracji i obsłudze oraz możliwości tworzenia bezpośrednich połączeń z urządzeniami, niezawodne i bezawaryjne działanie systemu smart home jest gwarantowane przez cały czas - nawet w przypadku awarii Internetu.

Dzięki wypróbowanemu interfejsowi WebUI dostępne są różne indywidualne opcje konfiguracji i sterowania. Dzięki wydajnemu sprzętowi z 4-rdzeniowym procesorem ARM i 1 GB RAM działa również wyjątkowo szybko i wydajnie. Ponadto szyfrowanie AES-128 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. CCU3 posiada 8 GB pamięci flash. Dwa porty hosta USB mogą być używane jako opcjonalne interfejsy rozszerzeń.

CCU3 umożliwia łączenie urządzeń Homematic, Homematic IP i Homematic IP Wired. Obsługuje zarówno komponenty przewodowe, jak i urządzenia bezprzewodowe. Integracja lamp Philips Hue i Osram Lightify jest możliwa bezpośrednio przez bramę odpowiedniego producenta. Oprogramowanie partnerskie AIO CREATOR NEO może służyć do projektowania indywidualnych aplikacji na smartfony i tablety. Dzięki rozwiązaniom VPN w routerach lub innym bezpiecznym rozwiązaniom zdalnego dostępu od partnerów możliwy jest elastyczny dostęp zdalny. Wtyczki Mediola oferują integrację wielu innych systemów innych producentów, takich jak BOSE, Teufel, Sonos, DIGITUS i wielu innych.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci