• Czujnik dymu SMARTWARES Zestaw 3 czujników dymu kat. A

Klasa produktu [A] - towar powystawowy, nie używany w warunkach domowych, zapakowany w oryginalny karton.
107.28
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność 1 szt.

Zamówienie telefoniczne: 576141180

Zostaw telefon

Czujnik dymu ma zintegrowaną baterię, której nie trzeba wymieniać. Głośny alarm 85 dB pozwala zapobiec sytuacjom zagrażającym życiu.

Alarm przeciwpożarowy ratuje życie - pożar może wystąpić w każdej chwili, nawet gdy śpisz. Toksyczny gaz może spowodować utratę przytomności i uniemożliwić przebudzenie. Dlatego ważne jest, aby obudzić się w momencie, gdy wybuchnie pożar. Czujnik dymu ostrzega Cię na czas, dzięki czemu możesz szybko reagować w sytuacjach zagrażających życiu. Ważne jest, aby wiedzieć, że czujniki dymu mają maksymalną żywotność 10 lat, dlatego należy zawsze sprawdzać datę na czujce dymu i kupować nowe co 10 lat, aby mieć pewność, że czujniki dymu działają prawidłowo.

 

Wybierz odpowiedni czujnik dymu Wszystkie czujniki dymu Smartwares są wyposażone w czujnik optyczny. Czujnik optyczny szybko reaguje na tlący się pożar, generuje mniej fałszywych alarmów i jest przyjazny dla środowiska. Bateria czujki dymu RM520 ma 10-letnią żywotność, więc nie będziesz musiał martwić się o jej wymianę. Czujka dymu jest wyposażona w tryb wyciszenia, który można wykorzystać do wyciszenia alarmu, jeśli uruchomi się fałszywy alarm.

 

Instalacja - Aby mieć pewność, że zostaniesz ostrzeżony o wybuchu pożaru, zaleca się umieszczenie co najmniej jednego czujnika dymu na każdym piętrze. Zalecamy umieszczenie czujników dymu w miejscach mijanych podczas ucieczki, na przykład w korytarzu lub schodach. Dym unosi się, dlatego ważne jest, aby zawsze montować czujnik dymu na suficie, można to łatwo zrobić za pomocą śrub lub płyty montażowej. Czujniki dymu Smartwares są bezprzewodowe, co pozwala na umieszczenie ich w dowolnym miejscu w domu.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty