• Litter Kwitter System Szkolenia dla Kota kat. A

Klasa produktu [A] - towar powystawowy, nie używany w warunkach domowych, zapakowany w oryginalny karton.
169.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Paczkomaty InPost 15
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 576141180

Zostaw telefon

Jest to najnowsza wersja systemu nauki Litter Kwitter i zamiast płyty DVD na instrukcji znajduje się kod do zeskanowania dający dostęp do szkolenia na platformie YouTube.

Szkolenie w Języku angielskim, można włączyć polskie napisy

 

Opis producenta:

Wytrenuj swojego kota, aby korzystał z toalety!

Litter Kwitter to nagradzany 3-stopniowy system treningowy przeznaczony do trenowania kotów w celu korzystania z toalety, a tym samym pozbycia się z domu kuwety raz na zawsze. Użytkownicy Litter Kwitter twierdzą, że ich domy nigdy nie były tak czyste. Koniec z bałaganem, nigdy więcej zarazków, bez nieprzyjemnych zapachów, koniec z kłopotami!

Profesjonalny produkt treningowy

 Litter Kwitter i protokół szkoleniowy zostały opracowane zgodnie z naturalnym zachowaniem zwierząt przy udziale weterynarzy i hodowców kotów, aby upewnić się, że współpracują z instynktami kota.

Cechy i zalety:

  • Mocny i wytrzymały, aby utrzymać ciężar kota o dowolnym rozmiarze
  • Tarcze treningowe wielokrotnego użytku dla kotów - możesz przerobić każdy etap tyle razy, ile zajmie by nauczyć kota korzystania z toalety.
  • Można ją założyć i zdjąć w 5 sekund - jeśli chcesz podzielić się toaletą :)
  • Nie są wymagane żadne narzędzia do montażu podkładki Litter Kwitter.
  • Pasuje do większości standardowych toalet
  • Szkolenie opracowane z myślą o kotach – z ekspertami w dziedzinie psychologii i zachowania zwierząt, weterynarzami i hodowcami kotów
  • Szkolenie działa na wszystkie rasy kotów
  • Idealne zarówno dla chudych jak i grubych kotów

 

Uwaga - trening kota zależy to od wielu czynników, takich jak wiek twojego kota, temperament, poczucie przygody i inteligencji. Większość kotów uczy się w około 8 tygodni, o ile jesteś cierpliwy i podchodzisz do szkolenia ze zrozumieniem i sumiennością. Jeśli Twój kot jest starszy (powyżej 5 lat) lub nie jest przyzwyczajony do korzystania z kuwety, prawdopodobnie potrwa to nieco dłużej. Niektóre koty mogą być na początku uparte i nie będą idealnie współpracować, ale jeśli wykażemy odpowiednią ilość determinacji jesteśmy w stanie nauczyć kota korzystania z toalety. Od 15 lat trenujemy koty tym systemem.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci